Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Siatkarska forma o wykresie sinusoidy ...

Napisał robert w śr., 25/11/2015 - 00:00

Wszystko za sprawą rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Kadetek , Kadetów i Młodzików. Sezon 2015/2016 owocuje zarówno w zwycięstwa jak i porażki. Ostatnie wyniki pokazują wykres w postaci sinusoidy. Przegrana kadetów ze Skrą 3:2 i obraz walki, który za chwile przeradza się w przegraną podczas meczu z Wifamą 3:1 na wyjeździe. W myśl powiedzenia " po burzy wychodzi słońce " podopieczni Krystiana Sobierajskiego wygrywają 3:0 z Siatkarzem Wieluń. Pytanie jak ułoży się kolejne spotkanie rundy rewanżowej z siatkarzami z Sieradza ? Odpowiedź poznamy po piątkowym spotkaniu 27 listopada z którymi to pajęczańscy siatkarze zwyciężyli u siebie 3:0.

Swój udział w wykresie dodają również kadetki. Dwie wygrane na inaugurację sezonu 3:2 ze Zduńską Wolą oraz 3:1 z Czarnymi Szczerców zapowiadały sporo pozytywnych emocji. Niestety kolejne dwa spotkania zakończyły sie 3:0 z Siatkarzem Wieluń i Liderem Konstantynów Łódzki. Na szczęście runda rewanżowa pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość naszych zawodniczek, które w rundzie rewanżowej ponownie zwyciężają z Akademią Siatkówki Zduńska Wola 3:2. W następnej kolejce pauzują przed ponownym starciem z Czarnymi 4 grudnia w Szczercowie. Tu dobrze by było być świadkiem powiedzenia " historia lubi się powtarzać " Wszystko pozostaje po stronie naszych siatkarek.

W siatkarskim kunszcie pozostaje drużyna młodzików, która w swojej grze pokazuje potencjał. Trzy turnieje za nimi i miłe akcenty dobrej gry zapowiadają walkę, co pozytywnie wpływa na dalszy proces szkolenia. Kolejna rywalizacja dopiero 12 grudnia.

Wszystkich gorąco zapraszamy do kibicowania !!!

 

HelpDesk | Copyright © 2013-2024 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko