Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Zostań sponsorem


Zarząd Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Libero Pajęczno zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe działalności naszego klubu w zakresie piłki siatkowej.
Siatkówka posiada w Pajęcznie długie i bogate tradycje. W minionych latach pajęczańscy siatkarze z powodzeniem rywalizowali w rozgrywkach wojewódzkich, regionalnych a nawet ogólnopolskich. Jednak od pewnego czasu Pajęczno nie istnieje na siatkarskiej mapie.
Właśnie tę lukę zamierza wypełnić nasz klub. MUKS Libero powstał w końcu 2011 roku. Celem podstawowym jest odbudowa w naszym mieście piłki siatkowej. Nie chcemy robić tego w oparciu o pozyskiwanie ukształtowanych już zawodników spoza naszego terenu – przeciwnie, zamierzamy zbudować drużynę „od podstaw”. Oczywiście jest to praca zamierzona na lata, nie spodziewamy się natychmiastowych sukcesów i osiągnięć. Uważamy, że solidnie i profesjonalnie prowadzone zajęcia z dziećmi i młodzieżą na poziomie szkół podstawowych, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej zaowocują w przyszłości powstaniem silnej drużyny.
Zajęcia te pozwalają także licznej grupie uczestników na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu. Obecnie do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim zgłosiliśmy 2 drużyny: juniorów oraz kadetek. Bedą rozgrywać mecze na terenie całego województwa łódzkiego. Wszystkie te działania wymagają nakładów finansowych, których poniesienie uzależnione jest od przychylności sponsorów.
Licząc na Państwa życzliwość i ofiarność wyrażamy nadzieję, że spełnią się marzenia naszych wychowanków o siatkarskiej sławie na sportowych arenach.
 

HelpDesk | Copyright © 2013-2024 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko