Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Mistrzowski wyjazd na turniej Junior Cup CV Mitteldeutschland

Napisał robert w pon., 13/03/2017 - 11:31

W dniu 11 marca 2017 roku zawodniczki MUKS Libero Pajęczno brały udział w  pierwszym turnieju zorganizowanym przez  klub Chemie Volley Mitteldeutschland. Wszystko za sprawą wieloletniej współpracy polsko-niemieckiej samorządów Starostwa Powiatowego w Pajęcznie i władz powiatu Saalekreis w Niemczech. Turniej odbył się w Rischmühlenhalle w Merseburgu . Do udziału w kategorii U18 przystapiły zespoły: CV MITTELDEUTSCHLAND, SV Motor Zeitz, SV Braunsbedra, TSV Halle Süd oraz dwa żeńskie zespoły MUKS Libero Pajęczno. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po trzy zespoły, gdzie grały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Nasze zespoły były rozstawione. Po zakończonej rywalizacji grupowej, w fazie półfinałowej spotkały się zespoły Libero I przeciwko Libero II oraz CV MITTELDEUTSCHLAND z TSV Halle Süd. Pozostałe zespoły walczyły o miejsca 5-6. W ścisłym finale znalazł się gospodarz CV MITTELDEUTSCHLAND i Libero II, pozostali zagrali mecz o miejsce trzecie, w którym to MUKS Libero Pajęczno I triumfowało. Zacięta rywalizacja do samego końca i widowiskowa gra, dostarczyła grającym i kibicom wielu sportowych emocji. Lepszym w tym starciu była drużyna MUKS Libero Pajęczno II zwycięzając 2:0 cały pojedynek. Miłą atmosferę podkreślał polski akcent Pana Edwarda Sułka, koordynatora wszystkich działań partnerskich oraz grającego w pierwszym składzie męskiej drużyny 2 Bundesligi mężczyzn Artura Augustyna. Dziękujemy !!!

Uczestnicy: Natalia Cichowlas, Natalia Czerwiec, Róża Nowak, Anna Kin, Oliwia Krajewska, Marta Bojzan, Natalia Grębska, Szmajdzińska Julia, Małgorzata Wojtyra, Klaudia Kręzel, Patrycja Bożek, Eliza Kapela, Weronika Jońska, Wiktoria Chłopaś. Trenerzy: Michał Marchewka, Robert Bilski, koordynator Marek Bednarski.

 

HelpDesk | Copyright © 2013-2024 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko