Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Najmłodsi siatkarze po turnieju

Napisał robert w pon., 27/02/2017 - 11:45

Weekend 25 i 26 lutego był bardzo emocjonujacy dla najmłodszej kadry dziewcząt i chłopców MUKS Libero Pajęczno. Stanęli oni do kolejnej rywalizacji podczas drugiego turnieju Mini Ligi Siatkówki Województwa Łódzkiego. Chłopcy walczyli w Bełchatowie dziewczęta rywalizowały w Pajęcznie. W męskich drużynach zawodnicy MUKS Libero zajmowali kolejno pierwsze i drugie miejsce, oraz po dwa zespoły miejsca trzecie i  miejsca czwarte. Dziewczęta też pokazały się z bardzo dobrej strony, gdzie dwa zespoły zajęły drugą lokatę, po jednym zespole trzecie i czwarte miejsce oraz dwa zespoły na miejscach piątych. Kolejna a zarazem najważniejsza rywalizacja odbędzie się w weekend 11-12 marca. Dziewczęta ponownie powalczą na własnym parkiecie w sobotę od godziny 10.00 w hali przy SP1, chłopcy zaś w niedzielę udadzą się do Wielunia by powalczyć o awans kolejnych zespołów do półfinałów

HelpDesk | Copyright © 2013-2024 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko