Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Mini Liga Województwa Łódzkiego 2017

Napisał robert w ndz., 19/02/2017 - 22:14

Pierwszy raz w historii Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej utworzono rozgrywki dla najmłodszych adeptów piłki siatkowej. Swój udział w rozgrywkach potwierdziły też zespoły z MUKS Libero Pajęczno, gdzie pod wodzą Pauliny Mikołajczyk i Roberta Bilskiego walczą w kategoriach "2" dziewcząt i chłopców oraz "4" dziewcząt rejonu "Południe". Po pierwszym turnieju rundy zasadniczej, który odbył się w Pajęcznie 5 lutego 2017 roku, i pierwszym przetarciu z przeciwnikiem z Wielunia, Łasku, Bełchatowa, Radomska, Zduńskiej Woli, Wierzchlasa, Gorzkowic, nasze zespoły odnotowały zarówno zwycięstwa jak i porażki. Trenerzy nie kryją jednak zadowolenia z chęci walki i zaangażowania wśród najmłodszych, co pozytywnie rokuje przed kolejnym turniejem. W kategorii "4" dziewcząt, podczas drugiego turnieju rozgrywanego w Bełchatowie 19 lutego, atrakcją dla uczestników była wizyta Bartosza Kurka i Karola Kłosa, którzy obdarowali wszystkich pocztówką z podpisem oraz pamiątkowym wspólnym zdjęciem.

HelpDesk | Copyright © 2013-2024 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko