Menu odnośników dodatkowych

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Skra nie taka straszna dla Libero !!! Kadetki ulegają Siatkarzowi ...

Napisał robert w ndz., 08/11/2015 - 21:45

W piątkowe popołudnie 6 listopada podopieczni Krystiana Sobierajskiego pokazali swoją waleczność podczas meczu ze Skrą Bełchatów. Oba zespoły wysoko zawiesiły poprzeczkę rozgrywając aż pięciosetowy pojedynek. Od zwycięstwa zaczęli pajęczańscy siatkarze 29:27. Przeciwnik nie był jednak dłużny wyrównując w kolejnej partii wygraną 21:25. Trzeci set to pogoń za rywalem zawodników Libero i kolejne zycięstwo stosunkiem 26:24. Zbyt pewne podejście rozluźniło grę pajęczańskich siatkarzy, co skutecznie wykorzystali podopieczni Marcina Kubata doprowadzając do wygrania czwartego seta 17:25. Wyrównana gra punkt za punkt od początku piątej odsłony była najbardziej emocjonująca dla licznie zgromadzonej publiczności. Nieskończona piłka setowa przez naszego zawodnika pozwoliła przechylić szalę zwycięstwa na stronę Bełchatowa z wynikiem 20:22 i całego spotkania 2:3. Jest to już kolejna dawka emocji ze strony pajęczańskiego zespołu. Pierwszą rundę Kadeci Libero zakończą pojedynkiem z zespołem KS Wifama Szkoła Gortata jako gospodarza w piątek 13 listopada o godz. 17.00 .

Na wyjeździe rywalizowały też Kadetki MUKS Libero Pajęczno z zespołem KS Siatkarz Wieluń. Słabsza gra i momentami proste błędy rozegrania i zagrywki nie pozwoliły na zdobycie punktu w tabeli przegrywając 0:3 w całym spotkaniu. W rundzie rewanżowej pajęczańskie Kadetki zapowiedziały skuteczniejszą grę tym bardziej, że rewanż odbędzie się przed własną publicznością.

Do turnieju przed własną publicznością przygotowują się natomiast Młodzicy MUKS Libero Pajęczno. Drugi turniej odbędzie się 14 listopada w Pajęcznie. Godzinę i miejsce podamy w osobnym komunikacie.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania !!!

HelpDesk | Copyright © 2013-2020 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko