Menu odnośników dodatkowych

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Terminarz spotkań rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Kadetek i Kadetów w sezonie 2015/2016

Kadetki sezon 2015/2016

Nr meczu I RUNDA                                                                         Nr meczu II RUNDA
09.10.2015r.(Piątek)                                                                                 20.11.2015r.(Piątek)
1. WŁÓKNIARZ – SALOS                                                             1a SALOS – WŁÓKNIARZ
2. ŁKS 2001 - CZWÓRKA II                                                          2a CZWÓRKA II – ŁKS 2001
3. SKRA – CZWÓRKA I                                                                 3a CZWÓRKA I - SKRA
4. ASIK – OZORKÓW                                                                    4a OZORKÓW - ASIK
5. LIDER II – CZARNI                                                                     5a CZARNI – LIDER II
6. AKADEMIA - LIBERO                                                                6a LIBERO - AKADEMIA
7 SKIER-VIS – ABIS                                                                      7a ABIS – SKIER-VIS
8. MKS 16 – JUVENIA                                                                    8a JUVENIA – MKS 16
23.10.2015r.(Piątek)                                                                                27.11.2015r.(Piątek)
9 SALOS – ŁKS 2001                                                                     9a ŁKS 2001 - SALOS
10 LIDER B - WŁÓKNIARZ                                                          10a WŁÓKNIARZ – LIDER B

11 CZWÓRKA I – ASIK                                                                11a ASIK – CZWÓRKA I
12 ŁKS MG - SKRA                                                                      12a SKRA – ŁKS MG
13 CZARNI - AKADEMIA                                                             13a AKADEMIA - CZARNI
14 SIATKARZ – LIDER II                                                             14a LIDER II - SIATKARZ
15 ABIS – MKS 16                                                                       15a MKS 16 - ABIS
16 DARGFIL – SKIER-VIS                                                           16a SKIER-VIS - DARGFIL
30.10.2015r.(Piątek)                                                                                 04.12.2015r.(Piątek)
17 ŁKS 2001 – LIDER B                                                               17a LIDER B – ŁKS 2001
18 CZWÓRKA II - SALOS                                                            18a SALOS – CZWÓRKA II
19 ASIK - ŁKS MG                                                                       19a ŁKS MG - ASIK
20 OZORKÓW – CZWÓRKA I                                                      20a CZWÓRKA I - OZORKÓW
21 AKADEMIA - SIATKARZ                                                         21a SIATKARZ - AKADEMIA
22 LIBERO – CZARNI                                                                  22a CZARNI - LIBERO
23 MKS 16 – DARGFIL                                                                23a DARGFIL – MKS 16
24 JUVENIA – ABIS                                                                     24a ABIS – JUVENIA
06.11.2015r.(Piątek)                                                                                 11.12.2015r.(Piątek)
25 LIDER B – CZWÓRKA II                                                         25a CZWÓRKA II – LIDER B
26 WŁÓKNIARZ – ŁKS 2001                                                       26a ŁKS 2001 - WŁÓKNIARZ
27 ŁKS MG - OZORKÓW                                                            27a OZORKÓW – ŁKS MG
28 SKRA - ASIK                                                                          28a ASIK - SKRA
29 SIATKARZ - LIBERO                                                             29a LIBERO - SIATKARZ
30 LIDER II -AKADEMIA                                                             30a AKADEMIA- LIDER II

31 DARGFIL – JUVENIA                                                             31a JUVENIA - DARGFIL
32 SKIER-VIS – MKS 16                                                             32a MKS 16 – SKIER-VIS
13.11.2015r.(Piątek)                                                                             18.12.2015r.(Piątek)
33 CZWÓRKA II - WŁÓKNIARZ                                                  33a WŁÓKNIARZ – CZWÓRKA II
34 SALOS – LIDER B                                                                  34a LIDER B - SALOS
35 OZORKÓW - SKRA                                                                35a SKRA – OZORKÓW
36 CZWÓRKA I – ŁKS MG                                                          36a ŁKS MG – CZWÓRKA I
37 LIBERO – LIDER II                                                                 37a LIDER II - LIBERO
38 CZARNI - SIATKARZ                                                              38a SIATKARZ - CZARNI
39 JUVENIA – SKIER-VIS                                                           39a SKIER-VIS – JUVENIA
40 ABIS – DARGFIL                                                                    40a DARGFIL – ABIS

Kadeci w sezonie 2015/2016

I RUNDA                                                                  II RUNDA
16.10.2015 r.                                                         20.11.2015 r.
1. LECHIA I – SKRA II                                    1a. SKRA II - LECHIA I
2. JUVENIA - VOLLEY 5                                 2a. VOLLEY 5 - JUVENIA
3. WIFAMA II - BZURA                                   3a. BZURA - WIFAMA II
4. LIBERO - SIATKARZ                                 4a. SIATKARZ - LIBERO
5. MOS - LECHIA II                                         5a. LECHIA II – MOS
6. SKRA I – WIFAMA I                                    6a. WIFAMA I – SKRA I
23.10.2015 r.                                                          27.11.2015 r.
7. SKRA II - BZURA                                       7a. BZURA – SKRA II
8. VOLLEY 5 - WIFAMA II                              8a. WIFAMA II - VOLLEY 5
9. LECHIA I - JUVENIA                                  9a. JUVENIA - LECHIA I
10. LIBERO - MOS                                       10a. MOS - LIBERO
11. WIFAMA I - SIATKARZ                          11a. SIATKARZ - WIFAMA I
12. SKRA I – LECHIA II                                12a. LECHIA II – SKRA I
30.10.2015 r.                                                          4.12.2015 r.
13. JUVENIA – SKRA II                               13a. SKRA II - JUVENIA
14. WIFAMA II - LECHIA I                            14a. LECHIA I - WIFAMA II
15. BZURA - VOLLEY 5                               15a. VOLLEY 5 - BZURA
16. MOS - WIFAMA I                                    16a. WIFAMA I - MOS
17. LECHIA II - LIBERO                               17a. LIBERO - LECHIA II
18. SIATKARZ – SKRA I                              18a. SKRA I – SIATKARZ
6.11.2015 r.                                                           11.12.2015 r.
19. SKRA II - VOLLEY 5                              19a. VOLLEY 5 – SKRA II
20. LECHIA I - BZURA                                 20a. BZURA - LECHIA I
21. JUVENIA - WIFAMA II                           21a. WIFAMA II - JUVENIA
22. WIFAMA I - LECHIA II                           22a. LECHIA II - WIFAMA I
23. SIATKARZ - MOS                                  23a. MOS – SIATKARZ
24. SKRA I – LIBERO                                  24a. LIBERO – SKRA I
13.11.2015 r.                                                         18.12.2015 r.
25. WIFAMA II - SKRA II                              25a. SKRA II - WIFAMA II
26. BZURA - JUVENIA                                 26a. JUVENIA - BZURA
27. VOLLEY 5 - LECHIA I                            27a. LECHIA I - VOLLEY 5
28. LECHIA II - SIATKARZ                          28a. SIATKARZ - LECHIA II
29. LIBERO - WIFAMA I                              29a. WIFAMA I – LIBERO
30. MOS – SKRA I                                        30a. SKRA I - MOS

HelpDesk | Copyright © 2013-2017 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko