Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Zwycięstwa Kadetek i Młodziczek MUKS Libero Pajęczno !!!

Napisał robert w wt., 25/11/2014 - 12:21

W dniu 21 listopada kadetki MUKS Libero rozpoczęły rundę rewanżową goszcząc u Czarnych Szczerców. W pierwszym meczu nasz zespół uległ po zaciętej walce 2:3 Czarnym. Rewanż należał jednak do teamu z Pajęczna, który pokonując gospodarza 3:1 zapisuje komplet punktów na swoim koncie w tabeli. Mimo nowej hali nasze zawodniczki pozytywnie odnalazły sie na boisku. Do zwycięstwa przyczyniła się dobra gra w polu zagrywki, obrona  oraz ataki Katarzyny Żygadło. Dziewczyny zagrały dobrze i to jest sygnał, że nadchodzi passa. 

W sobotę natomiast młodziczki pokazały siłę chrakteru podczas III turnieju rundy zasadniczej w grupie D. We własnej hali, po zaciętej walce uległy jedynie zespołowi ABIS SP64 Budowlani II Łódź 1:2. Pokonując jednak zespoły Dargfil Tomaszów Maz. 2:1 i LUKS ASIK Domaniewice 2:0 zajęły pierwsze  miejsce w turnieju, wynikiem czego jest awans do grupy C i walka z mocniejszymi zespołami. Młody ambitny zespół zaczyna rozwijać skrzydła co optymistycznie nastraja na kolejne siatkarskie lata  MUKS Libero Pajeczno

HelpDesk | Copyright © 2013-2020 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko