Menu odnośników dodatkowych

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI "LICEALIADA 2014"

Napisał kruszynka w pt., 20/06/2014 - 19:34

W Ostródzie na Mazurach w dniach 20-22 czerwca obył się Finał Mistrzostw Polski Szkół Ponadgimnazjalnych "LICEALIADA 2014" w piłce siatkowej chłopców. Do turnieju awansowała jako mistrz województwa łódzkiego drużyna reprezentująca Zespół Szkół w Pajęcznie, oparata na zawodnikach MUKS LIBERO PAJĘCZNO.

Nasza drużyna rozgrywała spotkania w grupie B.
W pierwszym spotkaniu ZS PAJĘCZNO pokonał drużynę OOM Olsztyn 3:0. Niestety kolejne 2 mecze zakończyły sie porażkami naszego zespołu: 1:2 z ZS Nr 4 Wrocław oraz 0:3 z ZSO Ostrowiec Świętokrzyski. Na zakończenie pierwszego dnia finałów przyszła wygrana z ZSSal Ostróda 3:0.
W sobotę 21 czerwca porażka w pierwszym meczu z II LO Kędzierzyn 1:2 i wygrana w drugim spotkaniu z II LO Kraków 2:1, co dało naszej drużynie 4 miejsce w grupie i udział w meczach o miejsca 5-8 w końcowej klasyfikacji Mistrzostw Polski.

W pierwszym meczu tej fazy ZS PAJĘCZNO przegrał z ZSS Gostyń 1:2,a w kolejnym nasza drużyna pokonała II LO Kędzierzyn i ostatecznie uplasowała się na 7 miesjcu w koncowejklasyfiakcaji.

To największy sukces pajęczańskiej siatkówki w całej jej historii. Jeszcze nigdy nasz zespół nie zajął tak wysokiego miejsca w finałowych rozgrywach centralnego szczebla. Gratulujemy zawodnikom, terenerowi Ktrystianowi Sobierajskiemu oraz całemu MUKS LIBERO.


Mecze naszego zespołu (zawsze rogrywane były 3 sety)
 

Piątek 20 czerwca - mecze grupowe

godz.10.45 ZS PAJĘCZNO - OOM Olsztyn 3:0

godz.12.00 ZS PAJĘCZNO - ZS Nr 4 Wrocław 1:2

godz.15.30 ZS PAJĘCZNO - ZSO Ostrowiec Św. 0:3

godz.18.30 ZS PAJĘCZNO - ZSSal Ostróda 3:0
 

Sobota 21 czerwca - mecze grupowe c.d.

godz. 10.45 ZS PAJĘCZNO - II LO Kędzierzyn 1:2

godz. 12.00 ZS PAJĘCZNO - II LO Kraków 2:1

 

mecze o miejsca 5-8

ZS PAJĘCZNO - ZSZ Gostyń 1:2

ZS PAJĘCZNO - II LO Kędzierzyn 2:0. Kilka fotek z turnieju na stronie http://www.pajeczno.pl/?c=mdAktualnosci-cmPokazTresc-236-894.

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko