Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Mistrzostwo Województwa szkół ponadgimnazjalnych na podsumowanie sezonu 2013/214

Napisał robert w wt., 29/04/2014 - 07:48

24 kwietnia w Wieluńskiej hali spotkały się najlepsze reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych. Pajęczańscy siatkarze na co dzień uczący się w Zespole Szkół im.Henryka Sienkiewicza  reprezentowali rejon bełchatowski. Po losowaniu podopieczni Krystiana Sobierajskiego znaleźli się w grupie wraz z Ozorkowem i Łodzią. Po zaciętej rywalizacji pokonali zespół z Ozorkowa 2:1 i nie pozwolili odebrać zwycięstwa reprezentacji szkoły Marcina Gortata z Łodzi wygrywając 2:0. W drugiej grupie najlepszym zespołem okazała się szkoła z I LO w Tomaszowie Mazowieckim która skutecznie pokonując zespół z Żychlina i gospodarza zawodów ZS nr 1 w Wieluniu. Tym samym najlepsze ekipy staneły naprzeciw siatki by walczyć o złoto. Bardzo dobra gra naszych zawodników i głośny doping przybyłych kibiców z Pajeczna pokazały siłę jaką dysponują w tym sezonie. Pokonując rywala 2:0 zostali mistrzem województwa co pozwoliło zapisać się im w historii szkoły jako pierwszy zespół który osiągnał to najwyższe podium od momentu powstania szkoły. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z siatkówką :)

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko