Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Awans siatkarzy Libero do finału Województwa szkół ponadgimnazjalnych !!!

Napisał robert w pt., 11/04/2014 - 11:03
MUKS Libero Pajęczno

W dniu 8 kwietnia siatkarze Libero, na codzień uczący się w pajęczańskim Zespole Szkół im.Henryka Sienkiewicza wykonali kolejny historyczny krok na swojej siatkarskiej drodze. Wszystko za sprawą rozgrywek rejonu bełchatowskiego organizowanego  przez Szkolny Związek Sportowy. W rywalizacji o awans do Finału Województwa walczyły najlepsze szkoły z powiatów: radomszczańskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego oraz pajęczańskiego. Idąc za "ciosem" po dobrych występach w lidze wojewódzkiej oraz lidze powiatowej pokazali swoją siłę rażenia. Nasi zawodnicy nie dali szans przyjezdnym zespołom wygrywając wszystkie spotkania w stosunku 2:0 i tym samym zapisują się w kartach histori szkoły jako pierwszy zespół który wywalczył awans do ścisłego finału. Liczymy na dobra passę naszych zawodników w rywalizacji finałowej która odbędzie się 24 kwietnia w Wieluniu 

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko