Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Siatkarze MUKS Libero Pajęczno na najwyższym podium PPLPS

Napisał robert w pt., 11/04/2014 - 10:32

W piątek 28 marca zakończyły się rozgrywki Pajęczańskiej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej sezonu 2013/2014. Rywalizację o miejsca na podium rozpoczęły zespoły Volley Honor System i Oldstars Pajęczno. Równa walka toczyła się w pierwszym secie gdzie lepszymi jednak okazał się zespół Oldstars wygrywając 25:23. Obudzeni przegraną po pierwszej partii zawodnicy VHS-u szybko odrobili jednak straty i wyszli na prowadzenie zwycieżając w kolejnych odsłonach do 15, 20, 18 i w całym spotkaniu 3:1, tym samym kończąc zmagania na trzecim miejscu. Tuż po nich na parkiecie pokazały się zespoły MUKS Libero I Pajęczno i obrońca tytułu Fenix Sport Oświata Pajęczno czyli młodość kontra doświadczenie. Pierwszy set po zaciętej walce dla Libero 25:23. Kolejna odsłona to dominacja zespołu Oświaty zakończona wynikiem 25:22. Dwa ostatnie sety pozostały już po stronie młodych siatkarzy Libero nie dając szans na równą konfrontację zwyciężając 25:13 i 25:18 co udowodniło wysoką formę zawodników Libero i tym samym zdobywają najwyższe trofeum. Zawodnicy Fenix Sport Oświata Pajęczno musieli zadowolić się drugim miejscem ale zapowiedzieli walkę w kolejnym sezonie. Nie zabrakło też wyróżnień gdzie wśród najlepszych zawodników pojawili się: Piotr Marchewka – MVP, Michał Usarek – najlepszy atakujący, Piotr Trawczyński – najlepszy rozgrywający( przekazał swoją statuetkę Pawłowi Wieczorkowi za bardzo dobą grę w meczu finałowym ), Kamil Harciarek – najlepszy blokujący. Pamiątkowe puchary i statuetki wręczyli patronaci ligi - Starosta Pajęczański Jan Ryś oraz Burmistrz Gminy Pajęczno Dariusz Tokarski. Podziękowali za udział w rozgrywkach i zaprosili do rywalizacji w kolejnej edycji.