Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Wygrana zawodniczek Libero w towarzyskim turnieju w Kiełczygłowie

Napisał robert w wt., 04/02/2014 - 12:40
MUKS Libero Pajęczno

W dniu 28 stycznia na zaproszenie Dyrektora Zespołu Szkolno Gimnazjalnego Zenona Idzikowskiego w Kiełczygłowie zaprezentowały się cztery zespoły: Szczerców, Rząśnia, Pajęczno oraz gospodarz Kiełczygłów. Zacięta rywalizacja wyzwoliła wiele emocji w każdym spotkaniu. System "każdy z każdym" dawał równe sznse wszystkim zespołom co można było zobaczyć przy wynikach 2:1 aż w czterech spotkaniach. Ostatecznie to podopieczne Roberta Bilskiego zachowały chłodną głowę i nie pozwoliły na odebranie sobie zwycięstwa we wszystkich pojedynkach. Końcowa klasyfikacja I m-ce  MUKS Libero Pajęczno, II m-ce  Czarni Szczerców, III m-ce Rząśnia, IV m-ce Kiełczygłów. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów...

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko