Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia "Ferie 2014"

Napisał robert w pon., 20/01/2014 - 20:02
MUKS Libero Pajęczno

W pierwszym dniu ferii 20 stycznia najmłodsi adepci siatkaraskiego kunsztu z MUKS Libero Pajęczno rywalizowali w Rząśni podczas turnieju o Puchar Wójta Gminy Rząśnia. Na parkiecie pojawili się dziewczęta pod wodzą Katarzyny Woźniak i chłopcy przy asyście Roberta Bilskiego - w kategorii szkoły podstawowe. W rozgrywkach wystąpiło w sumie po sześć zespołów w obu kategoriach z czego Rząśnia i Pajęczno wystawiły po dwa zespoły rozstawione w dwóch grupach. Dziewczęta w końcowej klasyfikacji uplasowały się na piątym i drugim miejscu. Specjalne wyróżnienie dla najwartościowszych zawodniczek w zespole otrzymały Adrianna Paluszkiewicz oraz Zuzanna Siwek. Wśród chłopców rywalizacja była równie zacięta i nasi zawodnicy zajęli kolejno drugie i trzecie miejsce. Na miano MVP zasłużyli Igor Gumiński oraz Miłosz Ryś. Nagrody i podziękowania przekazał Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk oraz organizator całego wydarzenia Damian Mikołajczyk. Dziękujemy i widzimy się za rok - podsumował włodarz gminy.

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko