Menu odnośników dodatkowych

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Niedzielne popołudnie i siatkarskie emocje z udziałem zawodników i zawodniczek Libero

Napisał robert w pt., 03/01/2014 - 01:01
MUKS Libero Pajęczno

Już w najbliższą niedzielę 5 stycznia w Sali  Sportowej przy Szkole Podstawowej (ul, Wiśniowa) zawodnicy i zawodniczki MUKS Libero w nowym roku pokażą się przed własną publicznością. Od godziny 14 kadetki podejmowały będą zespół OSiR Koluszki. Nasz zespół miał już możliwość konfrontacji z tym przeciwnikiem ulegając mu wynikiem 3:0. Będziemy więc mieli możliwość rewanżu co z pewnością poprawiłoby morale w naszej drużynie. Tuż po dziewczynach zaprezentują się juniorzy, którzy powalczą o drugą lokatę w grupie z wiceliderem KS Lechia Tomaszów. W pierwszym spotkaniu podopieczni Krystiana Sobierajskiego ulegli wynikiem 3:1, tak więc będzie można zobaczyć zaciętą walkę pomiędzy tymi zespołami. Zapraszamy do wspólnego kibicowania !!! 

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko