Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Super gra i zasłużone zwycięstwo siatkarzy Libero !!!

Napisał robert w wt., 17/12/2013 - 12:42

Niedzielne popołudnie wyzwoliło wiele emocji w pajęczańskiej hali przy Szkole Podstawowej. Wszystko za sprawą bardzo dobrej gry podopiecznych Krystiana Sobierajskiego, którzy pokazali charakter przeciwnikowi z Łodzi. Lider 2 grupy Wojewódzkiej Ligi Juniorów - KS Wifama Łódź - stawiał opór, lecz tylko w drugim secie doprowadzając do stanu 1:1 w setach. Kolejne partie należały już do gospodarzy i to oni zakończyli całe spotkanie wynikiem 3:1. Skrzydeł naszym siatkarzom dodali kibice, a w szczególności najgłośniejsze, młodsze koleżanki z Libero. Dziekujemy za super doping i liczymy na obecność 5 stycznia w meczu z zespołem KS Lechia Tomaszów.