Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Chłopcy wygrali... Brawo dziewczyny!!!

04 gru '13
Napisał kruszynka

Juniorzy MUKS Libero odnieśli oczekiwane zwycięstwo nad MOSiR-em Sieradz i umocnili się na 3 miejscu w tabeli grupy 2 Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Mecz nie był raczej porywającym widowiskiem, ale co ważne przewaga naszych siatkarzy ani przez moment nie podlegała żadnej dyskusji. Ostateczny wynik (3:0) w pełni oddaje to, co się działo na parkiecie sali przy pajęczańskiej podstawówce. Na największe brawa zasłużyły jednak dziewczęta - kadetki MUKS Libero. Co prawda po raz koejny przegrały swój mecz (tym razem na wyjeździe z Łaskovią Łask), ale to jak dopingowały w niedzielne popołudnie starszych kolegów zasługuje na prawdziwe uznanie. Swoimi okrzykami i przyśpiewkami sprawiły, że goście występowali w Pajęcznie pod dodatkową presją i miało to wpływ na końcowy wynik. Brawo dziewczyny!!! Myślę, że juniorzy docenią tak efektowny doping i przy najbliższej okazji zrewanżują się młodszym koleżankom w podobny sposób. Panowie - pokażcie że też potraficie!!! :)
 

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko