Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Udany początek rundy rewanżowej siatkarzy Libero !!!

Napisał robert w pon., 25/11/2013 - 16:43

Zawodnicy Libero gościli u siebie zespół MKS Zduńska Wola. W pierwszej rundzie podopieczni Krystiana Sobierajskiego ulegli rywwalowi 3-2. Rewanżowe spotkanie początkowo przebiegało pod dyktando pajeczańskich siatkarzy. Wygrana dwóch parti do 19 i 20 nie wskazywała na to, że siatkarze MKS-u jeszcze podejmą walkę. Zawodnicy Libero uśpieni słabszą grą przeciwnika zaczęli popełniać błędy, w skutek czego  przegrali trzeciego seta 22:25. Z powodu nieobecności na meczu trenera Krystiana Sobierajskiego za sterami zespołu stanął sam prezes Michał Marchewka. Pobudzając zawodników do gry skutecznie ich zmobilizował, czego efektem była dobra końcówka  i wygrana seta 25:18 oraz całego spotkania 3-1.