Menu odnośników dodatkowych

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Zacięta walka zawodników Libero !!!

Napisał robert w pon., 18/11/2013 - 01:45
MUKS Libero Pajęczno

W niedzielę 17 listopada zawodnicy MUKS Libero Pajęczno kolejny raz pokazali się w rozgrywkach wojewódzkich. Gościli w Tomaszowie Mazowieckim gdzie zmierzyli się z tamtejszą Lechią. Starcie przebiegało na wysokim poziomie i początkowo rytm narzucali podopieczni trenera Krystiana Sobierajskiego. Niestety koncówki pozostały po stronie gospodarzy. Dobry występ może oznaczać tylko jedno - progres na który czekaliśmy dwa lata. Przegrana z Lechią  3-1 pozytywnie nastraja przed rundą rewanżową którą pajęczańscy siatkarze rozpoczną już 24 listopada we własnej hali podejmując zawodników ze Zduńskiej Woli. Początek spotkania o godz. 16.00 w Hali przy Szkole Podstawowej. Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki i nie tylko do wspólnego kibicowania :-)

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko