Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Kolejny raz siatkarze Libero I górą !!!

Napisał robert w śr., 13/11/2013 - 23:43

Zawodnicy Libero I po skutecznej grze i zwycięstwem nad dużyną Fenix-Sport Oświata Pajęczno  zapisują dwa oczka w tabeli i tym samym umacniają się w fotelu lidera Pajęczańskiej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej. Dobra postawa całego zespołu przyczyniła się do zwycięstwa nad rywalem wynikiem 3-2. W pierwszym secie zaskoczyli zawodników Piotra Trawczyńskiego dając im ugrać jedynie 17 punktów. Druga odsłona przeważyła na stronę Oświaty i wygraną 25:22. Uśpieni wygranym setem siatkarze Fenixa stracili kilka punktów co skutkowało przegraniem tej partii do 15. Czwarty set był najbardziej emocjonujący gdyż oba zespoły grały praktycznie "punkt za punkt" aż do stanu 26:26. Jednak błędy atakujących dały Fenix-owi możliwość zagrania o dwa punkty w tie breaku doprowadzając do wyniku 28:26 i stanu 2-2 w setach. Z początekiem piątego seta młodzi siatkarze sparaliżowali grę przeciwnika uciekając kilkoma punktami. Przewaga rosła z akcji na akcję i nie dali oni sobie odebrać przyjemności ze zwycięstwa wygrywająć 15:10 i całego spotkania 3-2. Gratulujemy i życzymy takich owocnych sukcesów w lidze wojewódzkiej. Młodsi koledzy natomiast nie dali rady zawodnikom Volley Honor System ulegając im 3-0. Czekamy na pierwszą wygraną ;-)