Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Emocjonujce starcie MUKS Libero Pajęczno I v.s. Volley Honor System

Napisał robert w czw., 07/11/2013 - 20:25

III kolejka Pajęczańskiej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej za nami. Podopieczni Krystiana Sobierajskiego w bardzo dobrym stylu pokonali rywala Volley Honor System 3-1. Mimo, iż mecz był zacięty to drużyna pod wodzą kapitan Kamila Harciarka nie postawiła większego oporu zawodnikom Libero. Pierwaszy set przebiegał pod dyktando zawodników Pajęczańskiego Zespołu Szkół z wynikiem 25:16. Druga odsłona po kilku błędach Libero przeważyła na konto VHS-u i to oni skutecznie zapisali seta na swoim koncie wynikiem 25:20. Najwięcej emocji przyniosła trzecia partia. Dużo ciekawych wymian i waleczności pokazały oba zespoły, lecz w końcówce po błędach w ataku VHS-u to siatkarze Libero wyszli na prowadzenie pokonując przeciwnika 28:26 i tym samym 2-1 w setach. Czwarty set początkowo zapowiadał wyrównaną walkę jednak siła spokoju zawodników Libero wzięła górę co pozwoliło skutecznie zakończyć seta 25:15 i całe spotkanie 3-1. Dopisując kolejne trzy punkty w tabeli umacniają się w fotelu lidera tabeli. Tuż za nimi lecz przy mniejszej ilości rozegranych spotkań znajduję się zespół Fenix-sport Oświata Pajęczno. Jest to kolejny trudny rywal z którym zmierzą w nastepnej kolejce 13 listopada o godz. 20.00. Młodszy zespół Libero II  nadal bez wygranej lecz nie oddał zwycięstwa drużynie LZS Kiełczygłów ulegając przeciwnikowi dopiero w piątej partii przy stanie 14:16. W skutek tego zapisali oni jeden punkt na swoim koncie co stawia ich na piątej pozycji w tabeli. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji ;-) Prosimy też o wsparcie w nastepnej kolejce rozgrywek :-)