Menu odnośników dodatkowych

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Zawodnicy MUKS Libero Pajęczno w rozgrywkach Pajęczańskiej Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2013/2014

Napisał robert w pt., 01/11/2013 - 00:25

Podopieczni Krystiana Sobierajskiego walczą o mistrzostwo w PPLPS. W obecnym sezonie wystepują dwa zespoły, co pozwoli najmłodszym na rozegranie wiekszej ilości spotkań i ogranie się z przeciwnikiem bardziej doświadczonym. Młodsi i starsi adepci będą musieli rywalizować nie tylko ze starszymi ale rownież między sobą. Czas pokaże na jakich miejscach zakończą udział w PPLPS nasi siatkarze. Obecnie Libero I zajmuje pierwszą lokatę, natomiast Libero II piątą ;-) Czekamy na kolejne sukcesy :-) Już w najbliższą środę 6 listopada: Libero II spotka się z LZS Kiełczygłów godz.17.00 Libero I powalczy o punkty z Volley Honor System godz.18.30 Serdecznie zapraszamy Naszych Wiernych Kibiców !!!

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko