Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Przegrana siatkarek Libero ale nie bez walki

Napisał robert w pon., 28/10/2013 - 16:00

Nietypowo, bo w piątek 25 października, pajęczańskie siatkarki podejmowały na własnym parkiecie zespół Omega Kleszczów. Rywal pod wodzą trenera Marka Kwiecińskiego nie pozwolił na zdobycie ani jednego seta lecz zawodniczki Libero nie podłamując się walczyły do samego końca . Duża chęć walki i licznie zgromadzona publiczność pozwoliły na pokazanie się z jak najlepszej strony. Mimo przegranej 3-0 jestem zadowolony z postawy moich zawodniczek- dodaje trener Robert Bilski. Dziewczyny pokazały na co je stać a prawdę mówiąc to one dopiero zaczynają przygodę z siatkówką. Przed nami dużo pracy, ale zarówno jak one tak i ja jesteśmy uparci w dążeniu do celu i stawiamy sobie wyższe cele. Jest to więc pozytywny prognostyk na kolejne lata. Dziękujemy rodzicom i licznie zgromadzonej publiczności za doping. Liczymy na Was podczas kolejnych spotkań. Następna kolejka rozegrana zostanie 17 listopada. Najprawdopodobniej będzie to wyjazdowe spotkanie, u kogo jeszcze nie wiemy.

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko