Menu odnośników dodatkowych

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Porażka juniorów Libero na wyjazdowym spotkaniu w Łodzi

Napisał robert w ndz., 27/10/2013 - 22:28

W samo południe 27 października rywal naszego teamu zaplanował starcie na parkiecie Łódzkiej Wifamy. Z tego pojedynku podopieczni Krystiana Sobierajskiego wywieźli kolejną lekcję gry, ulegając wynikiem 3-0. Pierwszy set przy stracie kilku punktów naszego zespołu, nie dał możliwości odrobienia przewagi co skutkowało stratą seta do 15. Utrata stabilności gry pajęczańskich siatkarzy po pierwszym secie odebrała nadzieję w drugiej partii co przyczyniło się do jej przegrania 25:6. Pozytywny zryw siatkarzy Libero w trzeciej odsłonie, optymistycznie przedstawiał scenariusz, lecz od połowy seta po stracie zagrywki naszego zespołu to przeciwnik odskoczył kilkoma punktami i skutecznie doprowadził do wygranej 25:17 i całego spotkania 3-0. Coż porażki uczą, miejmy nadzieję pozytywnie ;-) Kolejny pojedynek siatkarze MUKS Libero Pajęczno rozegrają 17 listopada z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Jest to kolejny trudny przeciwnik naszej grupy. Życzymy powodzenia i zaciętej walki ;-)