Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Dobra postawa siatakarzy Libero przed własną publicznością !!!

Napisał robert w pt., 25/10/2013 - 00:40

W niedzielne popołudnie pajęczańscy kibice otrzymali dawkę siatkarskich emocji. Wszystko za sprawą spotkania w Wojewódzkiej Lidze Juniorów. Podopieczni Krystiana Sobierajskiego podejmowali w swojej hali zespół Kasztelana Rozprza. Już od początku spotkania zawodnicy Libero postawili wysoko poprzeczkę wygrywając 25:18. Druga partia, przy lepszym bloku i ataku pajęczańskich siatkarzy nie pozostawiła nadziei przyjezdnym na ugranie seta. Ulegli 25:12. W trzeciej odsłonie, uśpieni dotychczasowym powodzeniem zawodnicy Libero początkowo stracili kilka punktów, co wprowadziło małe zamieszanie w ich szeregach. Przewaga gości utrzymywała się jednak tylko do stanu 18:18. Od tego momentu po dobrej zagrywce i kilku udanych blokach to Nasi siatkarze wyszli na prowadzenie i skutecznie doprowadzili do końca spotkania. Trzeciego seta wygrali ostatecznie wynikiem 25:20 i całe spotkanie 3-0. Dziękujemy !!!