Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Mecz z MKS "SKIER-VIS" Skierniewice

Napisał administrator w pon., 14/10/2013 - 01:32 in
libero

Dzień 13 października nie był szczęśliwy dla kadetek MUKS Libero Pajęczno. W pierwszym spotkani Wojewódzkiej Ligi Kadetek przed własną publicznością nie zdołały one pokonać przeciwniczek ze Skierniewic ulegając im 3-0. Dużo błędów własnych naszych zawodniczek pozwoliło przeciwnikowi na spokojną grę . Moment zrywu zawodniczek Libero wyglądał jak "groźba palcem" dla przeciwniczek z drużyny Skier-vis , żeby nie lekceważyły rywala. Koncentracja i większe doświadczenie na parkiecie pozwoliły im ostatecznie na wywiezienie z Pajęczna zwycięstwa i awansu do grupy F. Do naszej grupy trafił zespół Omega Kleszczów, i to z nim 27 października rozegramy II kolejkę w grupie G. Gospodarz zostanie ustalony w odrębnym komunikacie Dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności i zachęcamy do wspólnego kibicowania !!!

HelpDesk | Copyright © 2013-2022 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko