Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Seria spotkań siatkarek i siatkarzy MUKS Libero Pajęczno za nami !!!

Napisał robert w ndz., 11/12/2016 - 23:41

Cztery zespoły z Pajęczna rywalizują na arenie siatkarskiej Ligi Wojewódzkiej.  25 listopada kadetki poprawiły morale w drużynie, wygrywając przed własną publicznością 3:0 z zespołem MKS 16 Łódź. Niestety następnego dnia w wyjazdowym spotkaniu prowadząc 2:0 w setach „wyciągnęły rękę” do zespołu Abis SP64 Budowlani Łódź, oddając  zwycięski  pojedynek wynikiem 3:2. Tego samego dnia, kadeci pod wodzą Krystiana Sobierajskiego ulegli  w rewanżowym spotkaniu z Juvenia Rawa Mazowiecka 3:0. W dniu 3 grudnia kadetki udały się do Żychlina powalczyć  o kolejne punkty. Po stracie dwóch setów, podopieczne Michała Marchewki odrobiły przewagę doprowadzając do remisu. W tie-breaku  szczęście sprzyjało gospodarzowi który zakończył całe spotkanie 3:2. W tym samym dniu kadeci potwierdzili swoją wyższość nad zespołem KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki, pozwalając ugrać tylko seta przeciwnikowi i wynikiem 3:1 zapisują kolejne trzy punkty na swoim koncie. W rewanżowym spotkaniu na wyjeździe u KS Siatkarz Wieluń,  4 grudnia po przeciwnych stronach siatki stanęli juniorzy . W pierwszym starciu 3:1 wygrała drużyna z Pajęczna. Niestety rewanż po zaciętej walce zakończył się wynikiem 3:2 dla Siatkarza. W rywalizacji pokazały się też najmłodsze siatkarki prowadzone przez Paulinę Mikołajczyk. W wyjazdowym turnieju uczestniczyły razem z zespołami ze Zgierza-gospodarz, Łasku i Tuszyna. Młody zespół w tym roku zaczął rywalizować z dużo starszymi koleżankami  co niestety widać po wynikach. Zawodniczki mają przed sobą jeszcze minimum dwa lata grania w tej kategorii co pozytywnie rokuje na przyszłość. W sobotę 10 grudnia kadetki zakończyły pierwszą rundę ostatniego etapu rozgrywek Ligi Wojewódzkiej udając się do Wielunia. Po czterech setach i zwycięstwie dopisały kolejne punkty do swojego konta. W niedzielne przedpołudnie 11 grudnia juniorzy gościli zespół KS Wifama Łódź. Takim samym stosunkiem setów jak w pierwszym spotkaniu (3:1) musieli uznać wyższość lidera tabeli w ich grupie. Następne spotkania rozegrane zostaną na wyjeździe. Kadetki rozpoczną rundę rewanżową 16 grudnia w Zgierzu, kadeci 17 grudnia wyjadą do Wifamy Łódź a juniorzy 18 grudnia rozegrają swoje spotkanie w Ozorkowie. Przed własną publicznością 18 grudnia w hali przy Szkole Podstawowej w Pajęcznie zaprezentują się młodziczki. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania !!!