Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Podsumowanie minionego siatkarskiego weekendu ...

Napisał robert w pon., 21/11/2016 - 09:51

"Jeden do trzech" - takim stosunkiem zakończył się bilans tego weekendu dla zawodników i zawodniczek MUKS Libero Pajęczno. Zaczynając od ostatniego wydarzenia jakim był niedzielny wyjazdowy udział w pierwszym turnieju rundy zasadniczej, podopieczne Pauliny Mikołajczyk nie podołały starszym i mocniejszym koleżankom ze Skry Bełchatów, Dziewiątki Łódź oraz Abis SP64 Łódź w Lidze Wojewódzkiej Młodziczek. Ulegając we wszystkich meczach wynikiem 2:0 zmienią grupę z trzeciej na czwartą. Kolejne zmagania 4 grudnia. Tego samego dnia juniorzy rozpoczęli rundę rewanżową ze Skrą Bełchatów. Pierwszy zacięty set na przewagi nie dał możliwości określenia faworyta tego meczu, który zakończył się wynikiem 24:26 dla gości. Kolejne odsłony to spora ilość błędów obu zespołów, lecz zwycięsko do końca spotkania wychodzili podopieczni Moniki Stasiak ze Skry wynikami 22:25, 21:25 i stosunkiem 0:3 w całym meczu. Mniej do powiedzenia mieli w sobotnim spotkaniu kadeci podejmując na własnym parkiecie MKS Bzurę Ozorków. Podopieczni Krystiana Sobierajskiego mimo walki nie podołali gościom z Ozorkowa tracąc kolejno sety 16:25, 16:25, 22:25. Pozytywnie zmotywowane w piątkowym spotkaniu były kadetki MUKS Libero Pajęczno w starciu z ZKS Włókniarz Zgierz. Świadczą o tym wyniki poszczególnych setów 25:10, 25:17, 26:24. Dobra zagrywka i skuteczne ataki dały możliwość wyrobienia przewagi w poszczególnych odsłonach i spokojną kontrolowaną grę. Tylko w trzecim secie doszło do uśpienia po stronie zawodniczek z Pajęczna, co wykorzystywały zawodniczki ze Zgierza. Na szczęście podopieczne Michała Marchewki w porę przetarły oczy i postawiły "kropkę nad i " wygrywając całe spotkanie 3:0. Kolejne spotkanie kadetek już w piatek 25 listopada o godz. 18.15 w Hali przy SP1 w Pajęcznie. Zapraszamy !!!