Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Ruszyła Wojewódzka Liga Młodziczek !!!

Napisał robert w wt., 08/11/2016 - 09:05

Miniony weekend obfitował w siatkarskie wydarzenia z udziałem MUKS Libero Pajęczno. W piątek 4 listopada przed własną publicznością rywalizowały kadetki przegrywając 3:0 z zespołem Budowlanych Łódź. W sobotę 5 listopada kadeci nieoczekiwanie gładko oddali punkty zespołowi KS Wifama Łódź wynikiem 3:0. Niedziela 6 listopada miała przynieść poprawę nastrojów podczas meczu juniorów z MKS-em Bzura Ozorków. Niestety dokładność gry gości nie pozwoliła ugrać ani jednego seta podopiecznym Krystiana Sobierajskiego przegrywając stosunkiem 3:0. W tym samym dniu na otarcie łez przyszła najmłodsza kadra zawodniczek MUKS Libero Pajęczno - Młodziczki. W Aleksandrowie Łódzkim rozgrywały pierwszy turniej eliminacyjny Wojewódzkiej Ligi Młodziczek. Po czterech rozegranych meczach a dwóch wygranych z KS Siatkarz II Wieluń 2:1 oraz UKS Bzura Ozorków 2:0 uplasowały się na trzeciej pozycji w tabeli co daje najlepszy wynik jak do tej pory w historii klubu dla tej kategorii rozgrywek. Teraz zaspół prowadzony przez Paulinę Mikołajczyk trafi do grupy zespołów, które w pozostałych grupach eliminacyjnych zajeły trzecią lokatę. Należy wspomnieć, że większość zawodniczek to rocznik 2003/2004 co pozytywnie rokuje na przyszłość pajęczańskiego zespołu. Kolejne zmagania odbęda się 20 listopada. Więcej informacji wkrótce.

HelpDesk | Copyright © 2013-2020 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko