Menu odnośników dodatkowych

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Horror podczas meczy kadetek !!!

Napisał robert w ndz., 30/10/2016 - 21:54

Miniony weekend 28, 29 października dla pajęczańskich siatkarek zakończył się w piątek zwycięsko, pokonując KS Siatkarz Wieluń 3:1 oraz sobotnią przegraną 3:0 z Salos-Wodna Łódź. Pierwsze spotkanie to bardzo dobra gra podopiecznych Michała Marchewki  chwilami przeplatana rozkojarzeniem i przy znaczącym prowadzeniu w myśl zasady "samo się wygra". Przeciwniczki jednak wykorzystywały ten stan doganiając w końcówkach setów co spowodowało wygranie jednego seta. Sobotni mecz to siła zamrażania i dekoncentracji na najwyższym poziomie skutkująca wygraną zespołu Salos-Wodna Łódź wynikiem 3:0. Wyskokie prowadzenia sześcioma, dziesięcioma oczkami i niemoc w końcówkach  pajęczańskiego zespołu pokazuje jak zaskakująca potrafi być kobieca siatkówka.

HelpDesk | Copyright © 2013-2023 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko