Menu odnośników dodatkowych

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Pierwsze punkty Kadetów i Kadetek w Lidze Wojewódzkiej !!!

Napisał robert w ndz., 23/10/2016 - 13:02

W minioną sobotę 22 października kadeci i kadetki MUKS Libero Pajęczno walczyli na wyjeździe o punkty w rozgrywkach o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w Piłce Siatkowej. Kadeci potrzebowali tylko trzech setów by pokonać zespół gospodarzy KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni Krystiana Sobierajskiego wykonali zadanie na najwyższym poziomie zapisując komplet trzech punktów w tabeli. W poprzednich spotkaniach jednak ulegali drużynie z Ozorkowa 3:0 i 3:1 zawodnikom z Rawy Mazowieckiej.Pierwsze punkty tym bardziej były potrzebne by podnieść morale w drużynie. 

Jeden punkt 22 października przywiozły ze spotkania z  Budowlanymi Łódź kadetki MUKS Libero Pajęczno ulegając gospodyniom 3:2. Dzień wcześniej podopieczne Michała Marchewki z zerowym wynikiem  wróciły z Łodzi goszcząc u drużyny Salos-Wodna Łódź, ulegając im 3:0.  W piątek 28 października o godz. 18.15 podejmą trzeciego rywala z grupy - kadetki KS Siatkarza Wieluń. Po nich nastąpią rewanże i wtedy wszystko się zweryfikuje. Zapraszamy do wspólnego kibicowania !!!

HelpDesk | Copyright © 2013-2020 MUKS Libero Pajęczno | Supported by Webiko