Menu odnośników dodatkowych

Drużyna dziewcząt

Międzyszkolny Klub Sportowy LIBERO PAJĘCZNO prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej.

Drużyna chłopców

MUKS Libero Pajęczno prowadzi nabór chętnych do uprawiania piłki siatkowej w kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz Szkoła Ponadgimnazjalna (nabór i kontynuacja).

MUKS Libero Pajęczno

Grupy treningowe działają w Szkole Podstawowej w Pajęcznie, Szkole Podstawowej w Makowiskach, Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie oraz Zespole Szkół w Pajęcznie.

Kadetki Libero wygrywają przed własną publicznością !!!

Napisał robert w ndz., 01/11/2015 - 21:59 in

W piątek 30 października pajęczańskie siatkarki podejmowały na własnym parkiecie zespół Czarnych Szczerców. Był to drugi mecz dla naszych zawodniczek występujących w Lidze Wojewódzkiej sezonu 2015/2016. Po dłuższej przerwie widać było głód gry po stronie Libero, co pozwoliło dostarczyć licznie zgromadzonej publiczności wiele emocji. Pierwszy set po zaciętej walce i trudnej zagrywce Natali Czerwiec, był już w zasięgu wygranej naszego zespołu przy stanie 25:24, lecz błędy własne pozwoliły na wymknięcie się zwycięstwa w rezultacie 25:27. Głód zwycięstwa rósł jednak w kolejnych odsłonach dając wymierne rezultaty. W polu zagrywki bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki Libero: Aleksandra Charciarek, Natalia Cichowlas i Natalia Czerwiec, skutecznie utrudniając przyjęcie piłki rywalkom. Drugi set to dobra postawa całego zespołu wskutek czego wygrywamy 25:21. Trzecia odsłona z wynikiem 25:13 rozbiła zespół trenera Kacpra Bociana, któremu zabrakło koncepcji w przyjęciu zagrywki. Kończący całe widowisko czwarty set z wynikiem 25:19 przypieczętował wygraną 3:1 dopisując kolejne punkty w tabeli. Zawodniczki, trenerzy i zarząd klubu dziękują licznie zgromadzonej publiczności smiley

Skład MUKS Libero: Aleksandra Charciarek, Apolonia Pluskota, Julia Szmajdzińska, Julia Zając, Natalia Cichowlas, Patrycja Grelińska, Wiktoria Gocałek, Natalia Czerwiec, Katarzyna Żygadło, Klaudia Kręzel, Kinga Zając, Róża Nowak, libero: Oliwia Krajewska, Martyna Kiełbik.